Dzisiaj jest wtorek, 21 maja 2019r. Imienieny Wiktora i Tymoteusza
Kacper i Nadia wystąpili na VII Gali Młodych Utalentowanych Wielkopolan.

Kacper i Nadia wystąpili na VII Gali Młodych Utalentowanych Wielkopolan.

Dnia 12.06.2018 r. w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu przy ul. Solnej 12 odbyła się VII Gala Utalentowanych Młodych Wielkopolan zorganizowana przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty panią Elżbietę Leszczyńską.

Uczestnicy Gali, dzieci i młodzież wielkopolskich szkół zostali wybrani  do występu przez profesjonalne jury , które obejrzało filmy z nagranymi przez nauczycieli instruktorów występami uczniów. Ze Szkoły Podstawowej w Koźminku zakwalifikowano aż dwie prezentacje. Pierwsza z nich to pieśń „Dziś idę walczyć mamo" w wykonaniu Kacpra  Wojcieszaka w towarzystwie chórku Mai Kasprzak i Natalii Szkudlarek, oraz pieśń „Niepodległość",  którą zaprezentowała Nadia Janiak  z towarzyszeniem Oliwii Ziąbkowskiej i Natalii Szkudlarek.

 Występ ten to ogromne wyróżnienie i promocja Szkoły Podstawowej w Koźminku na szczeblu  województwa wielkopolskiego.

Gala to spotkanie młodych Wielkopolan, którzy dzielą się swoją pasją, kreatywnością i nieustającą radością twórczą. Wszyscy występujący uczniowie to laureaci wielu konkursów nie tylko na terenie Wielkopolski, ale też na arenie ogólnopolskiej.

Tegoroczna Gala poświęcona była 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Do występu uczniów przygotowała pani Małgorzata Nawrocka