Dzisiaj jest wtorek, 12 listopada 2019r. Imienieny Renaty i Witolda
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w Publicznym Przedszkolu w Koźminku

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w Publicznym Przedszkolu w Koźminku

W dniach 18.06. i 19.06.2019r. odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Na uroczystość zostali zaproszeni Rodzice naszych kochanych przedszkolaków. Dzieci z poszczególnych grup zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, a zaproszeni goście i Dyrekcja przedszkola docenili to gromkimi brawami. Dla sześciolatków było to wyjątkowe pożegnanie, ponieważ od września rozpoczną naukę w szkole. Były życzenia, podziękowania, kwiaty a nawet łzy wzruszenia. Dziękujemy dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach. Wszystkim dzieciom życzymy bezpiecznych i radosnych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.

 Autor: M. Góral