Pan Antoni Ząbczyński   mieszkaniec Starego Nakwasina 17 stycznia 2022 roku obchodził setną rocznicę urodzin. Z okazji tak pięknego jubileuszu Burmistrz Gminy Koźminek Pani Iwona Michniewicz w imieniu swoim, samorządu oraz mieszkańców Gminy Koźminek złożyła Panu Antoniemu  wyrazy najwyższego uznania.

           Życząc wszelkiej pomyślności oraz kolejnych lat życia w zdrowiu, a także samych szczęśliwych chwil w gronie najbliższych, przekazała list gratulacyjny,  kwiaty, a także życzenia od Prezesa Rady Ministrów Pana  Mateusza Morawieckiego. Setne urodziny to wyjątkowe wydarzenie zarówno dla jubilata, jego rodziny, ale i całej społeczności lokalnej.

            Pan Antoni Ząbczyński urodził się 17 stycznia 1922 r. w miejscowości Stary Nakwasin, w domu, w którym mieszka do dziś. Związek małżeński zawarł w 1947 r. Od 8 lat jest wdowcem. Całe życie pracował w gospodarstwie rolnym. Jubilat ma dwójkę dzieci, doczekał się szóstki wnuków, jedenastu prawnuków i jednego praprawnuka.

           Z okazji pięknych i wyjątkowych 100 urodzin życzymy Panu Antoniemu,

by każdy kolejny dzień wypełniony był szczęściem, zdrowiem oraz pomyślnością.

Wyrażając szacunek życzymy wielu pięknych chwil u boku kochającej rodziny i dużo radości. Gratulujemy pięknego jubileuszu setnych urodzin.