plakat

 

Już niebawem w Kaliszu odbędzie się święto studentów, a mianowicie Juwenalia, które do kaliskiego miasta wracają na dobre. 26 maja 2023 roku to data, na którą wszyscy niecierpliwie czekamy i z dnia na dzień czujemy co raz większe emocje. Z tej okazji chcielibyśmy wszystkich zaprosić na to wyjątkowe wydarzenie, aby wspólnie razem tego dnia połączyć się, celebrować oraz bawić się na największej studenckiej imprezie, na której nie zabraknie niesamowitych emocji, atrakcji, strefy gastronomicznej oraz koncertów największych gwiazd.

W tym roku na kaliskich Juwenaliach gościmy artystów, których nikomu nie trzeba przedstawiać, a ich największe hity wiele razy mogliśmy usłyszeć w radiu, w serwisach internetowych oraz strumieniowych. Na Kampusie Akademii Kaliskiej wystąpią: Antony Esca – młody raper, który w ostatnim czasie odnosi spore sukcesy, twórca takich utworów jak „Diss na budziki” czy „Jakie plany?”, kolejną niespodzianką będzie zespół Łobuzy – polski zespół muzyczny, którego hity takie jak „Ona czuję we mnie piniądz”, „Łobuz kocha najbardziej” podbijają każdą imprezę. Na kaliskich Juwenaliach również będziemy mieli przyjemność poddać się pozytywnej energii przy koncercie Pawła Lipskiego, znanego pod pseudonimem artystycznym Nowator, który zabierze nas w podróż z takimi hitami jak „Z Lewa do Prawa” oraz „Co tu jest grane”, a jako gwiazda wieczoru wystąpi niezwykła osobowość, utalentowany polski wokalista popowy, pianista, kompozytor, autor tekstów, który ma wiele osiągnieć na swojej liście sukcesów i niewątpliwie podbił serca wielu Polaków swoją twórczością, a jego największe hity: „W płomieniach”, „Szkło”, „Vis-a-vis”, „Lubisz nas” i wiele innych będziemy mogli wspólnie usłyszeć i pośpiewać w piątkowy wieczór, a jest nim nie kto inny jak Mateusz Ziółko, który razem z zespołem Big Band Po Godzinach przeniesie nas w cudowny muzyczny świat.

Po emocjonujących koncertach razem z Huherko będziemy mieli okazję wspólnie bawić się na wielkiej dyskotece pod gołym niebem  

Mamy ogromną nadzieję, że w ten wyjątkowy dzień spotkamy się razem i przeżyjemy chwilę, która zostanie na długo w naszej pamięci.

Samorząd Studencki Akademii Kaliskiej